1 400 HUF
Rudyard Kipling: The jungle book. With illustrations by J. L. Kipling, W. H. Drake, and P. Frenzeny. London, 1903., Macmillan. Angol nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.