3 000 HUF
Shakespeare, William: The Dramatic Works of William Shakspeare, from the Text of Johnson, Steevens, and Reed. With the Preface of Dr. Johnson and a Copious Glossary. London-Edinburgh, 1855, T. Nelson and Sons, 1 t. (a szerző acélmetszetű portréja) + XIV+964 p. Oldalszámozáson kívül számos egészoldalas képpel illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói bordázott gerincű, dombornyomott egészbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, sérült, kopott borítóval és gerinccel, helyenként foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.