5 000 HUF
[Shaw, George Bernard (1856-1950)]: The Complete Plays of Bernard Shaw. London, 1931, Constable and Co. Ltd., (6)+1131 p. Első kiadás. Angol nyelven. Korabeli aranyozott gerincű, dombornyomott egészbőr-kötésben, a borítón és a gerincen kisebb kopásnyomokkal, néhány kis felületi sérüléssel, néhány lapon kis lapszéli szakadással. / First edition. In full leather-binding, with minor wear.