Philip José Farmer: Fegyverraktár az űrből. Regény. hn.én., nyn. Kiadói papírkötés.
"Ez a könyv magáncélú használatra készült, hat példányban. Kereskedelmi forgalomba nem hozható!"
Ezen a (magán)kiadáson kívül más kiadása Magyarországon nem létezik a műnek.
Philip José Farmer (1918-2009) amerikai Hugo-díjas sci-fi és fantasy író.
Buda várának visszavételekor a keresztények fogságba esett egy Kártigám nevű török kisasszonynak ritka, és emlékezetes történeti... 1780, Landerer. Modern álbordás félbőr kötés
Móricz Zsigmond: Szatmári gyűjtés 1-2. köt. 1. köt.: Balladák, dalok és versek. 2. köt.: Lírai dalok és versek. (Folytatás.) Szerk és sajtó alá rendezte: Katona Imre. Magyar Népköltési gyűjtemény XVII-XVIII. köt. Szerk.: Voigt Vilmos. Bp., 1991., Magyar Néprajzi Társaság - MTA Néprajzi Kutatóintézete. Első kiadás. Kiadói papírkötések, a borítón kis kopásnyomokkal, volt könyvtári példány.
Szalai László: Státusférfiak' és szónokok' könyve. Pest, 1847., Heckenast Gusztáv, 6+484+1 p. Kiadói papírkötés, sérült, a hátsó tábla kivételével hiányzó borítóval, foltos lapokkal.
Jamniczky Lajos (?-1895). műépítész, könyvgyűjtő névbélyegzőivel.
Takáts Gyula: Vulkánok, fügefák. Régi és új versek. DEDIKÁLT a somogyi főügyésznek. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, kopottas állapotban.