4 000 HUF
Fejér György: Mostani idÅ‘k' sziükségeihez alkalmaztatott vasárnapi, ünnepi, és alkalmatosságbeli beszédek. Tartattak - -, a' pesti királyi universitásnál hit-tudomány' oktatója által. ElsÅ‘ és Negyedik rész. Pesten, 1818, Trattner János Tamás. Korabeli papÃrkötések, kissé kopott borÃtókkal, a gerinceken szakadásokkal, néhány lapon kis folttal.