3 000 HUF
7,77 EUR, 8,57 USD
Novum Testamentum Graece et Latine. [Újtestamentum görög és latin nyelven]. Utrumque textum cum apparatu critico ex editionibus et libris manu scriptis collecto imprimendum curavit Eberhard Nestle. Stuttgart, 1923, Privilegierte Württembergische Bibelanstalt, XXXIII+657+657 p. + 658-665 p. + (5) p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, festett lapélekkel, ex libris-szel, jó állapotban, karton védőtokban.