17188. 426. Closed Online auction Books: Social sciences
2 000 HUF
0 HUF
Könyves Tóth Kálmán: Takarékosság. Smiles után. Bp., Légrády Testvérek. Kartonál vászonkötésben, kopott, sérült. Belül szakadt kötés, foltos lapok. Könyvtári pecséttel.
Photo of the item taken by : tg