15003.
426. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
8 000 HUF
Cholnoky Jenő (1870-1950): Balaton. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1937], Franklin. Szövegközti ábrákkal, illusztrációkkal. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopottas állapotban.