15062.
426. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
6,22 EUR, 6,86 USD
Vándorffy János: Jász-Apáthi város egyházának múltja és jelene. 1895-ös kiadás facsimiléje. Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopott betűkkel