Józsefvárosi lexikon. Szerk.: Nagy Richárd. Bp., 1970, MSZMP VIII. kerületi Bizottsága - Fővárosi Tanács VIII. kerületi Tanácsa. Fekete-fehér fényképekkel, a kötéstábla belső oldalán térképpel. Kiadói nylon-kötés
Kovács Attila: Dobronaki életképek a 20. század első feléből. Lendva/Landava, 2011, Magyar Nemzetiségi Művelődési Intézet/ Zavod za kulturo madzarske narodnosti. Gazdag képanyaggal illusztrált. Magyar és szlovák nyelven. Kiadói kartonált papírkötés
Frankfurt am Main. Die Geschichte der Stadt in neun Beiträgen. Hrsg. von der Frankfurter Historischen Kommission. Veröffentlichungen der Frankfurter Historischen Kommission. XVII. Sigmaringen, 1994., Jan Thorbecke. Német nyelven. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
Janusz Podlecki - Wiktor Zin: Kraków - Rzeczywstosc i fantazja. Krakkó, 1983, Krajowa Agencja Wydawnicza. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrálva. Lengyel és angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.