Sports awards and sports commemorative medals Number of items: 103
2722771
31353
426
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatics
~1930. "SSE 1901" zománcozott bronz jelvény. Az 1901-ben alapított Salgótarjáni Sportegyesület 1948-ig futott ezen a néven, majd 1948 és 1959 között Salgótarjáni Vasas, 1959-től Salgótarjáni Kohász lett a neve. 1977-ben beolvadt a Salgótarjáni BTC csapatába, 1984-ben újjáalakult, majd 1996-tól Salgótarjáni Acél néven létezett a klub. 2002-ben szűnt meg. T:1-,2
2 000 HUF
2714098
31354
426
Numismatics
~1930. "The Champion - A világ legjobb kerékpárja" zománcozott fém jelvény (20mm) T:2 zománchiba
8 000 HUF
2683165
31355
426
Numismatics
~1930-1940. "Magyar Országos Torna Szövetség" bronz díjérem (30mm) + 1934. "28.V.1934. T.M.K. Ulymaguja" gravírozással bronz teniszező díjérem (30mm) + 1938. "Pénzintézeti Sportegyletek Ligája 1912 / Férfi nyílt ping-pong 1938 I" ezüstözött bronz díjérem "LUDWIG BP" gyártói jelzéssel (37mm) T:1--2
2 400 HUF
2722403
31356
426
Numismatics
~1930-1940. A Magyar Országos Lawn Tennis Szövetség zománcozott, aranyozott bronz jelvénye (20x21mm) T:1-,2 kissé kopott aranyozás
6 000 HUF
2621303
31357
426
Numismatics
~1930-1940. 6db Matolay Elek tornász fém emlékplakett (6xklf) T:2 patina
5 000 HUF
2622726
31358
426
Numismatics
7 000 HUF
2658154
31359
426
Numismatics
1935. "A legjobb tornászcsapat testnevelési tanárának - Budapest 1936 Márc 29. - KISOK" Br sportplakett (100x65mm) márványtalapzaton (155x104mm) T:2
3 000 HUF
2681796
31360
426
8500
Numismatics
1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925 / Szöv. díj 1935 I." ezüstözött Br díjérem mellszalagon (40mm) + 1936. "Magyar Ökölvívó Szövetség - 1925 / Szöv. díj 1936 II." Br díjérem mellszalagon (40mm) T:2
8 500 HUF
2681866
31361
426
Numismatics
Sándor Ambrózy (1903-1992) 1935. "Magyar Ökölvívó Szövetség" kétoldalas, ezüstözött Br érdemérem eredeti tokban, gravírozott "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" szöveggel, "Huguenin" gyártói jelzéssel (60mm) T:1- ph., ezüstözés kopott Hungary 1935. "Hungarian Boxing Association" two-sided, silvered Br merit medal in original case, with engraved "1935. IV. 27. / SZITÁNYI JÁNOS URNAK" text. Sign:...
20 000 HUF
2619992
31362
426
3400
Numismatics
1939. "Isseni Iszer Károly / Budapesti Torna Club 1861-1929 Iszer emlékverseny" egyoldalas Br plakett (65x46mm) T:2 hátoldalán ragasztónyom
3 400 HUF
2621148
31363
426
Numismatics
1 200 HUF
2681091
31364
426
Numismatics
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035