Hollandia 1980. 1G Ni + 2 1/2G Ni + zseton "Beatrix királynő beiktatása" szettben, eredeti díszdobozában T:PP patina, ujjlenyomat, a tok sérült
Netherlands 1980. 1 Gulden Ni + 2 1/2 Gulden Ni + token "Investiture of Queen Beatrix" in original hardcase T:PP patina, fingerprints, damaged case
Hollandia 1999. 1c-2EUR (8xklf) forgalmi sor eredeti díszcsomagolásban, fa keretben T:1 a tájékoztató hiányzik
Netherlands 1999. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set in original, framed packaging C:UNC the prospectus is missing
Hollandia 2000. 1c-2EUR (8xklf) forgalmi sor eredeti díszcsomagolásban, tájékoztatóval, fa keretben T:1 a tájékoztatót tartó műanyag törött
Netherlands 2000. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set with prospectus, in original, framed packaging C:UNC the plastic case holding the prospectus is broken
Hollandia 2001-2002. 1c-2EUR (8xklf) forgalmi összeállítás eredeti díszcsomagolásban, fa keretben T:1 a tájékoztatót tartó műanyag rekesz eltört, a tájékoztató hiányzik
Netherlands 2001-2002. 1 Cent - 2 Euro (8xdiff) coin set in original, framed packaging C:UNC the plastic case holding the prospectus is broken, the prospectus is missing
India / Gujarat / Chalukya dinasztia 1030-1120. Drachma (Gadhaiya Paisa) Ag (4.52g) T:2
India / Chalukyas of Gujarat 1030-1120. Drachma (Gadhaiya Paisa) Ag (4.52g) C:XF