10593.
426. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
7 000 HUF
18,13 EUR, 20,00 USD
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Vízparti táj. Olaj, karton. Dekoratív, kissé sérült régi fakeretben. 25,5x36 cm