10299. 426. Closed Online auction Paintings and graphics
9 000 HUF
0 HUF
Róna Emy (1904-1988): Pillangó (illusztráció). Akvarell, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett, üvegezett fakeretben, 14,5×20,5 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert