38 000 HUF
98,45 EUR, 108,57 USD
Schey Ferenc (1925-1997): Virágcsendélet. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal és Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×80 cm