Antique Number of items: 122
2688958
11661
427
60000
Antique
Other collectibles
60 000 HUF
2688956
11662
427
60000
Antique
Other collectibles
60 000 HUF
2369549
11663
427
36000
Antique
Other collectibles
36 000 HUF
2709311
11664
427
100000
Antique
Other collectibles
Oroszlános tajtékpipa, kopásokkal, tokban, h: 18 cm
100 000 HUF
2632856
11665
427
50000
Antique
Other collectibles
Török handzsár és pajzs, múzeumi másolat, antikolt, h: 71 cm, d: 50 cm
50 000 HUF
2736352
11666
427
38000
Antique
Other collectibles
EPNS angol füles tálca, ezüstözött, szép állapotban, jelzett, 68x39 cm
38 000 HUF
2724111
11667
427
Antique
Other collectibles
Rubens Krisztus levétele antik dombormű gipsz őrlemény, vékony ezüst keretben. Asztali dísz. 24 cm kitámasztóval
8 000 HUF
2726220
11668
427
Antique
Other collectibles
Antik, XIX. sz. fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, réz csattal, aranyozott albumélekkel, első táblán 1882-es datálással, utolsó albumlapon egy fotóval, helyenként kopott, sérült és kissé foltos, 27x22x6,5 cm
12 000 HUF
2726234
11669
427
Antique
Other collectibles
Antik, XIX. sz. végi fotóalbum, dombornyomott, historizáló ornamentikával díszített bőrkötésben, aranyozott albumélekkel, néhány albumlapon litografált virágos díszítéssel, helyenként kopott, sérült és kissé foltos, 27x22x6,5 cm
8 000 HUF
2579720
11670
427
30000
Antique
Other collectibles
30 000 HUF
2631615
11671
427
Antique
Other collectibles
8 000 HUF
2605410
11672
427
Antique
Other collectibles
12 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035