5 500 HUF
14,86 EUR, 16,18 USD
Berndorf Art. Krupp art deco ezüstözött alpakka arcszesz tartó, kupakján vésett koronás monogrammal, XX. sz. első fele. Jelzett, korának megfelelő állapotban, m: 9,5 cm