Flea Market
Number of items: 523
2726540
12041
427
Flea Market
Other collectibles
1 200 HUF
2526553
12042
427
Flea Market
Other collectibles
Japán nagyméretű lakk tálca gyöngyház berakással, kopott, apró lakk lepattanások. d: 35cm, m: 7cm
4 000 HUF
2538285
12043
427
Flea Market
Other collectibles
Fém kínálótál, jelzés nélkül, kopott, m:15cm
2 400 HUF
2538447
12044
427
Flea Market
Other collectibles
4 000 HUF
2630505
12045
427
Flea Market
Other collectibles
1974 Humoros obsitos levél kézzel rajzolt üvegezett keretben 20x30 cm
2 400 HUF
2668910
12046
427
Flea Market
Other collectibles
Bőrdíszműves tükör 36 cm + gyertyatartó
2 000 HUF
2668909
12047
427
Flea Market
Other collectibles
Bőrdíszműves tükör és hőmérő d: 31 cm, 33 cm
2 000 HUF
2580384
12048
427
Flea Market
Other collectibles
Üzenetrögzító, használt állapot, nem kipróbált, használati utasítással, eredeti dobozában, típus: Premier PR255
1 400 HUF
2473834
12049
427
Flea Market
Other collectibles
Fa intarzia bibliai jelenettel, keretben. 18x28 cm
3 000 HUF
2688907
12050
427
Flea Market
Other collectibles
Favorite Florina Krakw kölni, eredeti csomagolásban.
4 000 HUF
2688908
12051
427
Flea Market
Other collectibles
Kínai lakk doboz, gyöngyház berakással, kopásnyomokkal, 25x18x6,5cm
6 000 HUF
2728429
12052
427
Flea Market
Other collectibles
2db löveg váza, jelzett, kopott, m: 20 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m