Flea Market Number of items: 523
2631595
11956
427
Flea Market
Other collectibles
4 db virág nyomat fa keretben (némelyiken sérülések) 27x73 cm
5 000 HUF
2643335
11957
427
Flea Market
Other collectibles
Siemens optiPoint 500 entry típusú vezetékes telefon, jó állapotban
5 000 HUF
2643340
11958
427
15000
Flea Market
Other collectibles
Siemens optiPoint 500 advance típusú vezetékes telefon, jó állapotban
15 000 HUF
2648334
11959
427
Flea Market
Other collectibles
Creme de Menthe régi pléh doboz, kopott, d: 14 cm
1 000 HUF
2687596
11960
427
Flea Market
Other collectibles
Alpakka kínáló tál, kopott, sérült. d: 24 cm
5 000 HUF
2727944
11961
427
Flea Market
Other collectibles
Archívum - Magyar Nemzeti Levéltár, híres magyar írók, költők, történelmi személyek aláírásaival díszített porcelán bögre. (Babits, Petőfi, Batthyány, Ady, Kodály, stb.) Matricás, minimális kopással, m: 10 cm
2 400 HUF
2727938
11962
427
Flea Market
Other collectibles
1920-as antwerpeni olimpia emlékére kiadott, női teniszezők fotójával díszített modern porcelán bögre. Matricás, jelzett, m: 11 cm / 1920 Antwerp Olympics Women's tennis commemorative porcelain mug
1 800 HUF
2727926
11963
427
Flea Market
Other collectibles
2002 Queen Elizabeth II (1926-2022) Golden Jubilee commemorative porcelain mug / II. Erzsébet brit királynő (1926-2022) uralkodásának aranyjubileumára kiadott porcelán emlékbögre. Matricás, etikettel jelzett, hibátlan, m: 10 cm
1 600 HUF
2711577
11964
427
Flea Market
Other collectibles
Proel RSM300 kottatartó állvány, fém, használatlan, újszerű állapotban, eredeti tokjában
2 600 HUF
2727828
11965
427
Flea Market
Other collectibles
10 db szarvasmarha szarv, különböző méretekben (30 cm-ig)
1 000 HUF
2728300
11966
427
Flea Market
Other collectibles
Tom Tailor Free to be női parfüm, 30ml, bontatlan
2 000 HUF
2701280
11967
427
Flea Market
Other collectibles
Kovácsoltvas háromágú gyertyatartó, kopásnyomokkal, m: 36,5 cm
3 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035