12530.
427. Closed Online auction
Frames
3 200 HUF
8,29 EUR, 9,14 USD
8 db kisebb és közepes méretű fa képkeret, 22,5x17,2 és 40,2x30,2 cm közötti belső méretben. Kopásokkal, koruknak megfelelő sérülésekkel.