1940.VIII.10., Munkács, 278., 279 és 280. honvéd mu. vezető csoport törzs és 387., 388., 389., 390. , 391. és 392. századok néhány tisztje és karpaszományosa, hátoldalán részletesen feliratozott, nevesített és datált vintage fotólap Locker munkácsi műterméből, 8x13,5 cm
cca 1940 Magyar Toldi harckocsi és Fiat-Ansaldo kisharckocsi tesztelése akadálypályán, bemutató, 2 db fotó, az egyiken saroktöréssel, 5x4 cm / Hungarian Toldi tank and Fiat-Ansaldo tankette in obstacle course testing, 2 photos, one with minor damage
cca 1940 Fiat-Ansaldo L3/33 (vagy L3/35) kisharckocsik vasúti szállítása, fotó, 9x6,5 cm / Fiat-Ansaldo L3/33 (or L3/35) tanks on rail transport, photo
1916-17 25 db I. világháborús tábori posta az M. kir. nagyváradi 4. honv. gyal. ezred zászlósától, Tábory Zoltántól. Olasz hadifogságból küldve, Kézdi-Kovács Lenkének, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus lányának küldve és címezve.
1943 Ointment Anti-Gas No. 3A, mérgező gázok (mustárgáz) elleni bőrkenőcs az amerikai hadsereg katonái számára, fémdoboz, alján használati utasítással, tetején "Tropical Pack" felülnyomással. Kopásnyomokkal, kisebb horpadással, 11x8 cm / U.S. Military anti-gas skin ointment against toxic gases (mustard gas), tin box, with "Tropical Pack" overprint on the top, slightly worn