Vötterle, Karl: Haus unterm Stern. Ein Verleger erzählt. Kassel, 1969, Bärenreiter. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban. A szerző, Karl Vötterle (1903-1975), a Bärenreiter német zenei kiadó igazgatója által DEDIKÁLT példány.
Baráth Gyula: Hogyan kell zenét hallgatni? Zenei kalauz rádióhallgatók és más zenebarátok számára. Bp., 1943, szerzői magánkiadás (Boros-ny.), 32 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, kissé sérült lapszélekkel.
1969 Hair The American Tribal Love Rock Musical. Aquarius Theater, Hollywood. Programfüzetek (2 db), prospektus, és 3 db képeslap, két matrica, és 'Hair The Lovers' nyomtatvány, jeggyel. Különleges gyűjtői darab.
The Who Maximum R&B. A Visual history compiled by Richard Barnes with The Who's full co-oparation. EEL PIE Publishing, bontatlan, a hátán kissé szakadt zsugorfóliával. + The Who American Tour '82, 'X-L'arge méret, eredeti amerikai gyártmány, újszerű állapotban, 76x47 cm
1975-1977-1993 A People magazin (1975-1977) 2 száma és Music Connection (1993) 1 száma, a címlapokon a Rolling Stone tagjaival (Keith Richard,Mick Jagger, Charlie Watts.) Bennük róla szóló cikkel. + The Rolling Stone Rechord Review. By the editors of Rolling Stone. New York, én., Pocket Books. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.; + The Rolling Stone interviews. Compiled by the editors of Rolling Sto...
1975-200 9 újság, a címlapokon a Beatles tagjaival, bennük róluk szóló újságcikkekkel, fotókkal, részben John Lennon haláláról emlékező számokkal, valamint 1 számmal George Harrison haláláról. Közte: People 1975. ápril. 21, People 1976. ápril. 5., Time 1980. dec. 22., People 1980. dec. 22., Newsweek 1980. dec 22., People 1987. jun. 22., Music Connection. 1989. nov. 27.-dec 10., Pulse 2001 dec., En...
cca 1940 Széchenyi fürdő zenés program. Reményi-Gyenes István pecséttel jelzett fotója + hozzá Gyenes István: Úgy megyek el tőled c. tangója kottája 12 p + röplapok