8 000 HUF
20,73 EUR, 22,86 USD
cca 1960-70 3 db ornitológiai fali iskolai illusztrált segédtábla madárfajokkal és azok leírásával, John Gould (1804-1881) litográfiái után (Unsere Vogelwelt, Vogel-Erkennungstafeln nach alten Lithographien von John Gould 1804-1881), leporelló karton táblákon, nyugatnémet kiadás, kopásnyomokkal, kisebb sérülésekkel, 1. és 2. tábla 129x38 cm, 3. tábla 65,5x38 cm