1 600 HUF
Heitler László: Vágfalvi Ottó. Festő a Balatonnál. A festő, Vágfalvi Ottó (1925 - 2015) által DEDIKÁLT példány. Veszprém, 1987, Eötvös Károly Megyei Könyvtár. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé kopott papír védőborítóban.