Diego Rivera Sus Frescos En El Instituto Nacional De Cardiologia. Por El Doctor Ignacio Chavez. Miembro Fundador de "El Colegio Nacional". Mexico, D. F., 1946., Sociedad Mexicana de Cardiologia. Diego Rivera munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói javított papírkötés. Az író, összeállító: Ignazio Chavez által Lamm György orvos részére DEDIKÁLT példány. Valamint két 1974-es levél, egy gépel...
Magyarország Művészeti Emlékei, 3 kötet: I. köt.: Gerevich Tibor: Magyarország románkori emlékei. II. köt.: Horváth Henrik: Budapest művészeti emlékei. IV. köt.: Rados Jenő: Magyar kastélyok. Gerevich Tibor előszavával. Szerk.: Gerevich Tibor. Bp., 1938-1939, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér képekkel gazdagon illusztrálva. Kiadói félbőr-kötés, sérült borítókkal, belül nagyrészt jó állapotban,...
Malonyay Dezső: A magyar nép művészete. I-V. köt. Bp., 1984-1987, Helikon. Reprint kiadás. Rendkívül gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papírtokban, kísérőfüzettel.
Martin Harrison: David Bailey. Birth of cool 1957-1969. New York, 1999, Viking Studio. Angol nyelven. Első amerikai kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan zsugorfóliában, jó állapotban. David Bailey (1938-) angol fotográfus, hírességekről készült fotóiról lett ismert, köztük pl.: Beatles, Rolling Stones, II. Erzsébet királynő, Diana, Andy Warhol...stb.
Hessling, Egon: Le mobilier du Premier Empire. (Möbel des Ersten Kaiserreiches / Furniture of the First Empire). Leipzig, [1910], A. Schumann's Verlag, (12) p. + LX t. (heliotípiák, fekete-fehér képtáblák). Francia nyelven. Kiadói félvászon mappában.