17117.
427. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Schandl József-Horn Artúr-Kertész Ferenc: Sertéstenyésztés. Bp.,1956, Mezőgazdasági. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.