1 400 HUF
Heltai Gáspár: Magyar krónika. Bevezette: Varjas Béla. Magyar Századok. Bp., é.n., Ardói (Merkantil-ny.), XXXVII+(2)+488 p. Negyedik kiadás. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, a gerincen néhány kis folttal.