16604. 427. Closed Online auction Books: Military
10 000 HUF
0 HUF
Handel Mazetti, Peter: die Österreichisch-Ungarische Kriegsmarine vor und im Weltkrieg. Klagenfurt, Carl Röschnar. Kiadói félvászon kötés, képekkel illusztrált, kissé kopottas állapotban.
Photo of the item taken by : tg