16605. 427. Closed Online auction Books: Military
9 000 HUF
0 HUF
Lugosi József-Temesváry Ferenc: Kardok. Bp., 1988, Zrínyi Katonai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, papírborító hátoldala karcos, kopott.
Photo of the item taken by : pk