17135.
427. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Gyógyszerészeti hetilap. A gyógyszerészeti tudományok fejlődésének s az Általános magyarországi gyógyszerészegylet szakügyeinek közlönye. Tizenhetedik évfolyam 1878. Szerk.: Schédy Sándor. Bp., 1878., Sédy-féle Könynyomda-Intézet, VIII+2+778, 795-824 p. Korabeli kopott félvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kissé foxing foltos lapokkal, egy sérült (777/778) és hiányzó lapokkal (778-795 között.)