17151.
427. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
800 HUF
Luckhaub Gyula, Oravecz Károly: Politikai számtan a felső kereskedelmi iskolák részére. Bp., [1930], Franklin-Társulat, 168 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, átkötéskor az eredeti papírborító egy részét felhasználták, kissé sérült, kopott, foltos borítóval, tulajdonosi névbejegyzéssel, bélyegzővel.