17137.
427. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
5 000 HUF
Stratz, [Carl Heinrich]: Der Körper des Kindes und seine Pflege. Für Eltern, Erzieher, Ärzte und Künstler. Stuttgart, 1921, Ferdinand Enke. Ötödik kiadás. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Félvászon-kötésben, kissé sérült, kopottas borítóval, néhány kissé foltos lappal, tulajdonosi bejegyzéssel.