1 200 HUF
Borbély László: Egy magyar fiú Kongóban. Bp., [1939], Singer és Wolfner, 159+(1) p. A borító és az illusztrációk Nemes Török János munkái. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopottas borítóval, ex libris-szel.