17391. 427. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: A Kátsa. Bp.,é.n.,Singer és Wolfner. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopott borítóval, foltos, hiányzó szennylappal.
Photo of the item taken by : hsz