1 800 HUF
20
Kassák Lajos: Angyalföld. Bp., [1929], Pantheon (Globus-ny.), 356+(4) p. Első kiadás. Kiadói festett egészvászon-kötés, jó állapotban, a borítón minimális kopással, tulajdonosi névbejegyzéssel, ex libris-szel.