2 800 HUF
7,25 EUR, 8,00 USD
Kisfaludy Károly minden munkái. A Kisfaludy-Társaság megbízásából szerkeszté s kiadta: D. Schedel Ferenc. Pest, 1843, Kisfaludy-Társaság, 1 t. (címkép) +XX+1050 hasáb+(1) p.+1051-1064 hasáb+(1) p. Viseltes félvászon-kötésben, sérült, kopott borítóval, hiányos, szétvált gerinccel, helyenként sérült, foltos, a fűzéstől elváló lapokkal.