Tárkányi Béla (szerk.): Ifjuság Kalauza. az örök éltre. Pest. cca 1870. Heckenast. Egyedi bársony kötésben, fém miniaturával, réz kapoccsal. aranyozott lapszélekkel Egy lap kijár. 14 cm
Officia Sanctorum. quae diversis in locis, vel de praecepto, vel speciali indultu Sedis Apostolicae recitari debent; in quibusdam autem breviariis desiderantur. Jussu et acutoritate excellentissimi illustrissimi ac reverendissimi domini domini Sigismundi Kovács miseratione divina, et sanctae sedis apostolicae gratia Episcopi Veszprémiensis... Veszprimii, 1880, Velocibus Typis Armini Krausz, 8+XCVI...
Gisbert, Joanne: Vera Idea Theologiae Cum Historia Ecclesiastica Sociatae, Sive Quaestiones Juris, Et Facti Theologicae. (...) Graecii (Graz), 1733, Joh. Adam Schmidium, (12)+255+(9)+103 p. Latin nyelven. Korabeli aranyozott egészbőr-kötésben, sérült, kissé kopott borítóval és gerinccel, foltos, helyenként erősebben sérült lapokkal.
Hermann, Michael Kajetan: Kürzere Kanzelvorträge auf alle Sonntage ines ganzen Jahrs zum Gebrauch für die Seelsorger, besonderes auf dem Lande. Erster Theil. Prag (Prága), 1801, Caspar Widtmann, 360 p. Német nyelven. Korabeli félbőr-kötésben, kopott, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, egy lapon (szöveget nem érintő) sarokhiánnyal.
Harsányi Lajos: A szent asszony. Magyarországi Szent Erzsébet életregénye. Dr. Vass József népjóléti miniszter bevezető soraival. Bp., 1928, Pallas, 238 p.+10 t. (4 színes, 6 fekete-fehér, 1 kétoldalas.) Szövegközti képekkel. Kiadói dúsan aranyozott, vaknyomásos egészvászon-kötésben, előzéklap nélkül, a kötés jó állapotban.
Magyar-latin misszále az év minden napjára. A római misekönyv szerint fordította, bevezetéssel és magyarázatokkal ellátta Szunyogh Xav. Ferenc. Bp., 1944, Szent István-Társulat, (Stephaneum-ny.), 1487 p. Második kiadás. Magyar és latin nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, festett lapélekkel.
Emlékkönyv Dr. Seregély István egri érsek aranymiséje alkalmából. Szerk.: Löffler Erzsébet és Seregély György. Eger, 2005, Egri Főegyházmegye. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban.
Lázár Imre: Keresztény zarándokhelyek Egyiptomban. Utazás a Szent Család nyomában. Bp., 2001, Panoráma. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.