2 400 HUF
15
PetÅ‘fi Sándor: János vitéz. Róna Emy rajzaival. Bp., 1951, Ifjúsági Könyvkiadó, 128 p. + 7 t. (szÃnes képtáblák). Oldalszámozáson belül számos szövegközi és egészoldalas illusztrációval. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé sérült, kopott borÃtóval, kissé sérült, laza fűzéssel. Róna Emy PetÅ‘fi-illusztrációinak elsÅ‘ kiadása!