1984 Collection of compulsory and free programme sequences of the XII. World Aerobatic Championships. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés, a hátsó borító foltos, részben laza. + 12th World Championship of Aerobatics. Békéscsaba, 1984., nyn. Papírkötés. + 1985 Letectvi a Kosmonautika 1985 1.
1929 A Budapesti Mérnöki Kamara tagjainak 1929. évi október hóban lezárt szak-, név- és címjegyzéke. Bp., 1929., Budapesti Mérnöki Kamara, 126+1 p. Papírkötés, sérült, hiányos borítóval, az utolsó lap szakadt, sérült.
Dr. Almási Elemér: Élelmiszerek gyorsfagyasztása. Bp., 1964, Műszaki Könyvkiadó, 276 p. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, egy lapon kisebb szakadással. Megjelent 1000 példányban.
Zathureczky Miklós: A Zathureczky és Dávid ikercsaládok története. 1200-1941. Bp., én., Jövő-ny., 47 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos, kissé szakadt borítóval, hiányzó táblákkal, aláhúzásokkal, bejelölésekkel.
Hevesy Iván: A fényképezés technikája. Bp., é.n., HAFA (Hatschek és Farkas), 320 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kissé sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, tollas bejegyzésekkel. A Hajdúhadházon működő Enyedi fotográfus bélyegző-lenyomatával, illetőleg tollal tett autográf bejegyzéseivel. A fotós Szakács Margit Fényképészek és fényképészműtermek Magyarországon...
AEG Hilfsbuch für elektrische Licht- und Kraftanlagen. Herausgegeben von der Allgemeinen Elektricitäts-Gesellschaft. Essen, 1953, W. Girardet, 691+(1) p. Fekete-fehér ábrákkal gazdagon illusztrálva. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.