15023.
427. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
20 000 HUF
29
Magyarország vármegyéi és városai. Főszerk.: Borovszky Samu. 4. kötet. Nyitra Vármegye. Bp., 1899, Apollo Irodalmi Társaság. Gazdagon díszített, festett, aranyozott vászonkötésben. A borítótábla, kopottas, gerincen kis sérülés, egy kihajtható melléklet szakadt, néhány lap foltos