15041.
427. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
3 000 HUF
Négy évtized a magyar hegyek között. A Magyar Turista Egyesület negyvenéves múltja 1888-1928. Szerk.: Déry József. Bp., 1929, Magyar Turista Egyesület ("Élet"-ny.), (4) p.+1 t.+305+(1) p. Szövegközi képekkel gazdagon illusztrálva. A borító Földes Imre munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült, kopottas borítóval, laza, szétváló fűzéssel, a könyv végén felvágatlan lapokkal.