Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 61

Románia 1990. "Vasile Goldis Egyetem, Arad" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, de sérült műanyag tokban (50mm) T:1 Románia 1990. "Universitatea de Vest Vasile Goldiş Arad" two-sided bronze medallion in original, but damaged plastic case (50mm) C:UNC
32259.

1 400 HUF
3,63
4,00

32260.

60 000 HUF
155,44
171,43

Szovjetunió 1973. "Nasimi 600" kétoldalas bronz emlékplakett Imadaddin Nasimi türk költő emlékére. Szign.: Pusztamov (56x60mm) T:1- Soviet Union 1973. "Nasimi 600" two-sided bronze plaque in memory of the Turkic poet Imadaddin Nasimi. Sign: Pustamov (56x60mm) C:AU
32261.

2 000 HUF
5,18
5,71

Szovjetunió 1978. "Nemzetközi Makromolekuláris Kémiai Szimpózium - 1978 október / Taskent-78" Br emlékérem eredeti tokban T:1 fo. Soviet Union 1978. "International Macromolecular Chemistry Symposium - October 1978 / Tashkent-78" Br commemorative medal in original case C:UNC spotted
32262.

800 HUF
2,07
2,29

32263.

3 600 HUF
9,33
10,29

Szovjetunió 1987. "Majronisz" kétoldalas bronz emlékérem Jonas Mačiulis (Maironis) litván költő emlékére. Szign.: Jokubonis (60mm) T:1- Soviet Union 1987. "Maironis" two-sided bronze medallion in memory of the Lithuanian poet Jonas Mačiulis (Maironis). Sign: Jokubonis (60mm) C:AU
32264.

2 000 HUF
5,18
5,71

Szovjetunió DN "Molla Panah Vagif 1717-1797" kétoldalas bronz emlékérem Molla Panah Vagif azeri költő emlékére (60mm) T:1- Soviet Union ND "Molla Panah Vagif 1717-1797" two-sided bronze medallion in memory of the Azeri poet Molla Panah Vagif (60mm) C:AU
32265.

2 000 HUF
5,18
5,71

Szovjetunió DN "Marin Drinov" Br emlékérem (60mm) T:1- Soviet Union ND "Marin Drinov" Br commemorative medallion (60mm) C:AU
32266.

800 HUF
2,07
2,29

32267.

120 000 HUF
310,88
342,86

DN "Clastra Müstair / Quist es Meis - Char Fiol MT 3,17" jelzett Ag emlékérem (15,08g/0.900/34mm) T:1,1- ND "Clastra Müstair / Quist es Meis - Char Fiol MT 3,17" hallmarked Ag medallion (15,08g/0.900/34mm) C:UNC,AU
32268.

3 400 HUF
8,81
9,71

Vegyes: Thaiföld DN "V. Ráma király" aranyozott Br és Br emlékérem pár (25mm) + Svájc 1985. 5Fr Cu-Ni T:2,1- (PP) Mixed: Thailand ND "Rama V" gilt Br és Br commemorative medallion pair (25mm) + Switzerland 1985. 5 Francs Cu-Ni C:XF,AU (PP)
32269.

1 600 HUF
4,15
4,57

8db-os, főleg külföldi kerámiaplakett-tétel, közte "Luther Márton" fakszimile fém emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (31mm) T:1-2 8pcs, mostly foreign ceramic plaque lot, within "Martin Luther" facsimile metal medallion in plastic case with certificate (31mm) T:1-2
32270.

1 000 HUF
2,59
2,86

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF