Románia 1990. "Vasile Goldis Egyetem, Arad" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, de sérült műanyag tokban (50mm) T:1 Románia 1990. "Universitatea de Vest Vasile Goldiş Arad" two-sided bronze medallion in original, but damaged plastic case (50mm) C:UNC
Szovjetunió 1973. "Nasimi 600" kétoldalas bronz emlékplakett Imadaddin Nasimi türk költő emlékére. Szign.: Pusztamov (56x60mm) T:1- Soviet Union 1973. "Nasimi 600" two-sided bronze plaque in memory of the Turkic poet Imadaddin Nasimi. Sign: Pustamov (56x60mm) C:AU
Szovjetunió 1978. "Nemzetközi Makromolekuláris Kémiai Szimpózium - 1978 október / Taskent-78" Br emlékérem eredeti tokban T:1 fo. Soviet Union 1978. "International Macromolecular Chemistry Symposium - October 1978 / Tashkent-78" Br commemorative medal in original case C:UNC spotted
Szovjetunió 1987. "Majronisz" kétoldalas bronz emlékérem Jonas Mačiulis (Maironis) litván költő emlékére. Szign.: Jokubonis (60mm) T:1- Soviet Union 1987. "Maironis" two-sided bronze medallion in memory of the Lithuanian poet Jonas Mačiulis (Maironis). Sign: Jokubonis (60mm) C:AU
Szovjetunió DN "Molla Panah Vagif 1717-1797" kétoldalas bronz emlékérem Molla Panah Vagif azeri költő emlékére (60mm) T:1- Soviet Union ND "Molla Panah Vagif 1717-1797" two-sided bronze medallion in memory of the Azeri poet Molla Panah Vagif (60mm) C:AU
DN "The Empire Collection" 24db-os jelzett Ag bélyegérem közel teljes gyűjtemény, az Ausztrál 1948. 2 Fontos bélyeg emlékérme hiányzik (összesen 443,9g/0.925) T:PP több darabon patina
8db-os, főleg külföldi kerámiaplakett-tétel, közte "Luther Márton" fakszimile fém emlékérem műanyag tokban, tanúsítvánnyal (31mm) T:1-2 8pcs, mostly foreign ceramic plaque lot, within "Martin Luther" facsimile metal medallion in plastic case with certificate (31mm) T:1-2