4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Kútnál, színezett litográfia, papír, XIX. sz közepe-vége, körbevágva, lap alsó sarkaiban kissé sérült, kartonra kasírozva. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 25x20 cm