10602.
427. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
1 000 HUF
Bartha L jelzéssel: Csendélet. Olaj, vászon, kartonon, sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 59x48 cm