10763.
427. Closed Online auction
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Olvashatatlan jelzéssel: Kápolna belseje. Olaj, karton. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 21,5x23,5 cm