11 000 HUF
29,73 EUR, 32,35 USD
Korányi Gábor (1952-): Evolúció, 1996-97. Vegyes technika, papír, jelzett, a hátoldalán feliratozott. Üvegezett fa keretben. 25x22,5 cm