5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
Molnár Gabriella (1940-): Terasz. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. III/XV számozással. Üvegezett fakeretben, 22,5×18,5 cm