30 000 HUF
Tordai Székely Mihály (1890-1940): Korsós lány. Olaj, vászon, jelzett, javított. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 75x100 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE.