13414.
427. Closed Online auction
Photo
2 000 HUF
cca 1940 Camera Equipment Co. New York, amerikai filmes felszereléseket forgalmazó cég "Fearless Panoram Dolly" típusú mozgatható kameraállványa (kamerakocsi); nagyméretű, a hátoldalon feliratozott, pecséttel jelzett fotó, szélén néhány apró sérüléssel, 25x20 cm / Camera Equipment Co. NYC "Fearless Panoram Dolly" cinema camera dolly, large-size vintage photo, with minor damage on the edges