11358. 427. Closed Online auction Chinaware / Porcelain
12 000 HUF 32,43 EUR, 35,29 USD
0 HUF
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
Photo of the item taken by : vörös_iván